طراحی وبسایتطراحی وبسایت

نتوتک برای شما بهترین سایت ها را مطابق با بودجه شما طراحی میکند

همه ی پروژه های طراحی سایت در شرکت نتوتک به صورت حرفه ای و تخصصی پیاده سازی می شود و به اجرا درمیاید. وب سایت های تخصصی دارای مزیت های بسیار زیادی می باشند، مثلا شما به عنوان یک کارفرما پروژه ی طراحی سایت مختص به خودتان را خواهید داشت یعنی برنامه نویس ها متناسب با حوزه ی کاریتان وب سایتی انحصاری را برای شما طراحی می کنند که همه ی ویژگی های آن متناسب با سلیقه شما می باشد در این نوع وب سایت ها از قالب های آماده استفاده نمی شود و قالب مخصوص به خودتان با سلیقه ی خودتان طراحی می شود.

مشاوره رایگان نمونه کار ها

مهارت های ماامتیازات مشتریان به نتوتک

مهارت های طراحی

کارت ویزیت 90%
طراحی لوگو 80%
طراحی تی شرت 70%
طراحی قالب سایت psd 60%

مهارت های وب

پی اچ پی 90%
جاوا اسکریپت 80%
لاراول 70%
وردپرس 100%

مدرک های مهارتی

طراحی گرافیک 100%
PHP پیشرفته 99%
توسعه دهنده قالب 80%
توسعه دهنده افزونه 67%

خدماتنتوتک چیکار میکند؟

طراحی سایت؟

طراحی سایت نتوتک همه ی شرکت های طراحی سایت در ایران در بر می گیرد و صاحبان مشاغل و کارفرمایانی که در هر شهری از دنیا قصد اقدام به طراحی سایت را دارند در هر منطقه ای که باشند با جستجو در اینترنت به راحتی قادر خواهند بود تا بهترین و نزدیک ترین مشتریان و بازدید کننده های سایت خود را پیدا کنند و به کسب و کار رونق دهند.

جوملا چیست؟

جوملا! یک سیستم مدیریت محتوا فوق العاده تحت وب است که در ساختن وب سایت و دیگر برنامه های تحت اینترنت به شما کمک می کند. مهم تر اینکه جوملا یک برنامه open source میباشد که به طور رایگان دراختیار همه قرار دارد. جوملا برای قدرت بخشی به کلیه برنامه ها، از برنامه های تحت وب شرکت های عظیم استفاده می شود.

کد نویسی چیست؟

وجود هزاران زبان مختلف برنامه نویسی، باعث شده است تا ما بتوانیم قادر به ساخت نرم‌افزارهای کامپیوتری، اپلیکیشن، بازی و وب سایت باشیم.بنابراین به جای نوشتن کد و دستورات به روش باینری و صفر و یکی، میتوانیم به راحتی با زبانی که نوشتن و خواندنش به زبان خودمون بسیار نزدیک تر هست.

طراحی وب

طراحی سایت های سازمانی، شرکتی و وب سایت های شخصی با امکانات سفارشی و پیاده سازی نرم افزارهای مبتنی بر وب به همراه یک سال خدمات پشتیبانی شامل به روزآوری، بهینه سازی و یکپارچه سازی با شبکه های اجتماعی و نصب و راه اندازی وب سایت های سفارشی با قالب گرافیکی و خدمات پشتیبانی از جمله خدمات نتوتک میباشد.

وردپرس چیست؟

هسته‌ی نرم‌افزاری وردپرس توسط هزاران داوطلب نوشته شده و گستردگی افزونه ها، قالب وردپرس، مستندات و پشتیبانی این سامانه مدیریت سایت در آن حد است که آن را برای مدیریت هرگونه وبسایت با امکانات متنوع سازگار نموده.بیش از دویست‌هزار نفر در دنیا از وردپرس فارسی برای برپا کردن خانه‌های اینترنتی خود استفاده می‌کنند.

پشتیبانی ۲۴ ساعته؟

شرکت فناوری اطلاعات نتوتک با استخدام کارشناسان ارشد در دنیای فناوری اطلاعات و با تیم مارکتینگ و پشتیبانی تخصصی خود گارانتی بهترین هارا به ارمغان می آورد. نتوتک با استفاده از نیروهای متخصص پشتیبانی 24 ساعته از ابتدای عقد قرار داد تا پاپان تحویل پروژه، خدمات خود را گارانتی میکنیم.

تماسبرآورد هزينه با تخفیف ویژه نوروز 98
captcha

نتوتک
انجمن انفورماتیک ایران
اینماد
بهساز مشارکت های ملت
به پرداخت بانک ملت
شورای عالی انفورماتیک کشور
گوگل اد
گوگل پارتنر
X