همین حالا نصب کن و با ما تماس بگیر

نرم افزار های پشتیبانی از راه دور

Any Desk

ریموت،anydesk،پشتیبانی

Ammy

ammy

Ultra

ultraviewer
همین حالا مشکل سیستم شما رو حل می کنیم

بهترین و آسان ترین روش پشتیبانی رایگان شبکه با نتوتک

بی شک شبکه های کامپیوتری و تحت سرور همه روزه با مشکل های گوناگونی رو به رو می شوند و به  دلیل به صرفه نبودن از نظر اقتصادی برای شرکت ها و کارفرما از نیروی ثابت برای پشتیبانی استفاده نمی کنند . کارشناسان نتوتک این امکان را برای شما فراهم کرده اند تا بتوانید به صورت غیر حضوری و از راه دور مشکلات شما را بررسی و رفع نمایند .

نتوتک چه نوع خدماتی ارائه می دهد ؟

Rs-service

نگهداری و ذخیره اطلاعات

حفظ و نگهداری اطلاعات یکی از مباحث مهم در زمینه شبکه می باشد . پشتیبان گیری از اطلاعات باید به صورت خودکار و به دور از دخل و تصرف نیروی شخصی باید به همین منظور شرکت خدمات فناوری اطلاعات نتوتک با استفاده از نرم افزار های تحت سرور با بکارگیری موارد امنیتی نسبت به جمع آوری این اطلاعات اقدام می نماید .
Rs-service

مانیتورینگ شبکه

اطلاع از قطع یا وصل بودن سامانه ها ، اینترنت ، اینترانت ،کامپیوتر ها و … در لحظات اولیه و رفع عیب در سازمان و شرکت ها بسیار حائز اهمیت است . شرکت خدمات فناوری اطلاعات نتوتک با پیاده سازی سامانه مانیتورینگ شبکه در هنگام قطعی یا خرابی شبکه داخلی و خارجی به شما اعلام رسانی می نماید .
Rs-service

کنترل پهنای باند

امروزه کنترل و نظارت بر پهنای باند و حجم مصرفی اینترنت درون سازمان ها و شرکت ها و محدود کردن دسترسی افراد به اطلاعات مهم بسیار حائز اهمیت است به همین منظور شرکت فناوری اطلاعات نتوتک با بهره گیری از سیستم مدیریت پهنای باند این امکان را فراهم آورده است .

 

Rs-service

امنیت شبکه

حفاظت اطلاعات و جلوگیری از نفوذ افراد غیر مجاز به سرور ها و کلایتنت ها و همچنین جلوگیری از آلودگی آن ها با استفاده از فایروال های سخت افزاری و نرم افزاری و همچنین آنتی ویروس ها امکان پذیر می باشد .

 

Rs-service

ویندوز سرور

نصب و راه اندازی ویندوز سرور درون سازمان شما قابلیت های های نظیر کنترل و مدیریت دسترسی های کاربران ، نگهداری اطلاعات ، اشتراک گذاری فایل ها و … را می دهد.
Rs-service

مجازی سازی ESxi

ماشین های مجازی این امکان را به ما می دهد به صورت همزمان چندین سیستم عامل را روی یک سرور داشته باشیم که از فواید آن می توان به استفاده از همه ی ظرفیت های سرور و کاهش هزینه اشاره کرد .
Rs-service

اشتراک گذاری فایل

به منظور انتقال فایل و اطلاعات بین کامپیوتر های موجود در سازمان یا نگهداری اطلاعات روی سرور از فایل شیر استفاده میکنیم . یکی از قابلیت های ویندوز سرور ftp server می باشد .

 

 

Rs-service

میل سرور

شرکت فناوری اطلاعات نتوتک برای ارسال نامه ها و مکاتبات درون سازمانی و جهت حفظ اطلاعات مهم ، میل سرور را به شما پیشنهاد می کند .

چرا نتوتک را انتخاب کنیم ؟

بررسی شبکه

بررسی نیازمندی های شبکه مهم ترین قدم برای کیفیت بالا با کمترین هزینه می باشد

تیم فنی

متتخصصین نتوتک با سال ها تجربه در امور شبکه در کنار شما هستند

پشتیبانی 24 ساعته

نگهداری و پشتیبانی شبکه شما به صورت حضوری و غیر حضوری در 24 ساعت شبانه روز برعهده مهندسین ما می باشد .

نیاز به پشتیبانی دارید؟
captcha

X